Merhaba,


 

Hakkımızda

 

Keyifli, Etkili ve Yaratıcı Bir Paylaşım Ortamından Merhaba...

 

Tam yirmi iki yıl önce,

 

2 kurucumuzun önderliğinde ve profesyonel eğitmenlerimizle birlikte, gelecek binyıla daha bir umutla bakmak, yaşamımızı aydınlatmaya katkıda bulunmak amacıyla bir mum yakmış ve bu mumun aydınlığını ulaşabildiğimiz her yere ve herkese taşıma coşkumuzu hayata geçirmiştik.

 

Zaman çabuk geçiyor ve biz 22. yılımızı kutladığımız bu dönemde, hala ilk günkü coşku ve heyecanımızı yaşıyoruz...

 

22 yıl önce yola çıkarken temel amacımız, bilgiye yolculuk sürecini, katılımcılarımız için, eğitsel amaçlara en yüksek düzeyde ulaşmalarını sağlayacak kalitede ve verimlilikte, aynı zamanda keyifli ve yaratıcı bir süreç haline getirebilmek ve böylelikle müşterilerimiz için değer yaratmaktı.

 

“Bireysel ve kurumsal performansın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla, beklentileri aşan ve fark yaratan ürün ve hizmetler geliştirip sunarak, yaşamın aydınlığının artırılması, sürekli öğrenen, gelişen bir Türkiye ve daha mutlu yarınlar yaratılması yolundaki katkılara liderlik etmek” olan vizyonumuz ise bu yolculuğumuzda yolumuzu aydınlattı.

 

Ve yirmi bir yılda, farklı sektörlerde, farklı kademelerde, farklı görevlerde bulunan Türkiye’nin dört bir yanından 85.000’e yakın sayıda katılımcımızla birlikte bilgiye yolculuğun keyfini paylaştık.

 

Haydi, siz de bize katılın, birlikte bilgiye yolcuğun keyfine varalım ve bir binyıl dönümünü yaşayabilen nadir nesiller olarak, yaşamımızı birlikte daha çok aydınlatalım.

 

POET ile Performansınıza İvme Kazandırın...

 

 

POET 10.YIL