Aralık Ayına Özel %50 İndirim Avantajı İle...


İletişim Yoluyla Etkili Liderlik. www.poet.com.tr

 

Hakkımızda

 

Verimli, Keyifli ve Yaratıcı Bir Paylaşım Ortamından Merhaba...

 

Tam yirmi yıl önce,

 

2 kurucumuzun önderliğinde ve profesyonel eğitmenlerimizle birlikte, gelecek binyıla daha bir umutla bakmak, yaşamımızı aydınlatmaya katkıda bulunmak amacıyla bir mum yakmış ve bu mumun aydınlığını ulaşabildiğimiz her yere ve herkese taşıma coşkumuzu hayata geçirmiştik.

 

Zaman çabuk geçiyor ve biz 20. yılımızı kutladığımız bu dönemde, hala ilk günkü coşku ve heyecanımızı yaşıyoruz...

 

20 yıl önce yola çıkarken temel amacımız, bilgiye yolculuk sürecini, katılımcılarımız için, eğitsel amaçlara en yüksek düzeyde ulaşmalarını sağlayacak kalitede ve verimlilikte, aynı zamanda keyifli ve yaratıcı bir süreç haline getirebilmek ve böylelikle müşterilerimiz için değer yaratmaktı.

 

“Bireysel ve kurumsal performansın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla, beklentileri aşan ve fark yaratan ürün ve hizmetler geliştirip sunarak, yaşamın aydınlığının artırılması, sürekli öğrenen, gelişen bir Türkiye ve daha mutlu yarınlar yaratılması yolundaki katkılara liderlik etmek” olan vizyonumuz ise bu yolculuğumuzda yolumuzu aydınlattı.

 

Ve yirmi yılda, farklı sektörlerde, farklı kademelerde, farklı görevlerde bulunan Türkiye’nin dört bir yanından 75.000’i aşkın sayıda katılımcımızla birlikte bilgiye yolculuğun keyfini paylaştık.

 

Haydi, siz de bize katılın, birlikte bilgiye yolcuğun keyfine varalım ve bir binyıl dönümünü yaşayabilen nadir nesiller olarak, yaşamımızı birlikte daha çok aydınlatalım.

 

POET ile Performansınıza İvme Kazandırın...


Ayşe Demirbaş

Eğitim, İletişim ve Performans Yönetimi Danışmanı 

 

 

 

POET 10.YIL KUTLAMASI