Genel Katılıma Açık Eğitim Programımız...


STRES VE ÖFKE YÖNETİMİ EĞİTİM PROGRAMI. www.poet.com.tr

 

Katılımcı Görüşleri

 

ŞİŞECAM ve Grup Şirketleri Yöneticileri ve Çalışanlar

ŞİŞECAM ve Grup Şirketleri Yöneticileri ve Çalışanlar

 

"İç ve dış müşterilerle daha sağlıklı iletişim kurmayı sağlayacak ve kaliteyi yükseltecek, farklı bir bakış açısı sunan bir eğitim. Çok yararlı olduğuna inandığım bir eğitim Teşekkür ederim."


"Programdaki her konunun yararlı olduğunu düşünüyorum. Ancak özellikle daha proaktif olma konusunda dikkat edeceğim. Teşekkürler."


"Ayşe Hanım, diğer eğitimlerde karşılaştığımız eğitimcilerle kıyaslandığında, tüm katılımcıları sürekli konunun içinde tutarak bence eğitimin sona – hedefe ulaşmasını sağlama konusunda çok başarılıydı. Teşekkürler."

 

Yönetici

ŞİŞECAM ve Grup Şirketleri

Müşteri Odaklılık

( 2011-2014 )

Tüm Türkiye

TTNET VE ASSISTT Yöneticileri

TTNET VE ASSISTT Yöneticileri

 

Bir çok eğitim alıyoruz Türk Telekom Akademi’de, ancak hiç bu kadar kaliteli bir eğitim almamıştık. Bu nedenle hem Ayşe Hanım’a hem de bu eğitimi bize sağlayan Türk Telekom Akademi’ye çooook teşekkür ederim."
Hayatımda aldığım en kaliteli iki eğitimden birisi. Ayşe Hanım’dan eğitim almak çok keyifli, kendisine hayran kaldık. Bence her şey mükemmeldi." 

 

Yönetici

TÜRK TELEKOM A.Ş.

Planlama, Organize Etme, İş ve Zaman Yönetimi

( 2009 – 2012 )

Tüm Türkiye

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU

 

Bu eğitimde özgüvenim arttı. Bunun da gerek iş gerekse özel hayatıma olumlu yansıyacağını düşünüyorum. Çok keyif aldığımı belirtmek isterim. En çok hoşuma giden eğitimin örneklemelerle zenginleştirilmesi ve pratiğe yönelik çalışmalar yapılmasıydı. Eğitmenimizin konuya çok hakim oluşu, güleryüzü ve tecrübeleriyle katılımcıların dikkatini sürekli toplayabilmesi özellikle çok başarılıydı. Sonuç olarak bu eğitimden çok şey kazandık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."

Eğitmenin tüm katılımcılara eşit düzeyde değer veren yaklaşımı, güleryüzü, donanımı çok iyiydi. Fevkaladeden de fevkaladeydi. Ayşe Hanım’a çok teşekkür ediyorum. POET de böyle bir eğitmenleri olduğu için ne kadar onur duysalar az olur. Ayşe Hanım güleryüzünüzün ve bu eğitme aşkınızın hiç solmaması dileğiyle."

Çok profesyonelce bir çalışmaydı. Ayşe Hocam çok iyi bir eğitmen, her şeye vakıf ve grubu ayakta tutabiliyor. Umarım biz de sizin gibi başarılı ve güleryüzlü eğitmenler oluruz"

Hem öğrendim kendimi geliştirdim, hem de eğlendim ve mutlu oldum. Ayşe Hanım’dan eğitim almak çok keyifli, insanın özgüvenini artırıyor. Bence her şey mükemmeldi."

 

Kurum Çalışanları

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU

Liderlik,İletişim ve Stres Yönetimi

( 2010 )

Kocaeli

AYDIN ÖRME Ustaları

AYDIN ÖRME Ustaları

 

Hala öğrencileriniz eğitimi ve sizi övgü ile anlatıyorlar. Belli iki onlarda etkisi uzun zaman devam edecek ve kalıcı izler bırakan bir atmosfer

oluşturmuşsunuz. Katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, yüzünüzden tebessümün eksilmemesini dilerim.

Ayşe Hanım gibi iyi eğitimciler yetiştirilse hem POET hem de insanlık adına çok iyi bir iş yapılmış olur.

Çok keyif aldım. Çalışma hayatımda geçirdiğim en güzel iki gündü. Uykusuz olmama rağmen zamanın nasıl geçtiğini anlamadık.

Çok başarılı bir eğitimdi. Bilgili iyi eğitimli ve bilgisini çok iyi ifade edebilen bir eğitmenle çok keyifli bir paylaşımdı. Başarılı olmamıza büyük katkısı olacak.

Çooook keyif aldım. Eğitimcimizin samimi, güleryüzlü, gerçekçi ve çok tecrübeli oluşu, kendisini iyi yetiştirmiş olması ve bilgisini eğlenceli şekilde paylaşma tarzı en çok beğendiğim yönüydü. Kendisini kutlarım."

Her şey mükemmel. Çok keyifli ve neşeli anlatım, oyunlar çok hoşuma gitti."

Gerçekten ilk defa bir eğitimden bu kadar keyif aldım ve bittiği için çok üzgünüm. Ayşe Hanım’ı canı yürekten kutluyorum."

Kendime güvenimi artırdı"

Bundan sonra daha sabırlı olacağım."

Bundan sonraki süreçte davranışlarımı ve duruşumu belirlemede müthiş destek aldım. Bu eğitimden büyük keyif aldım ve bundan sonra da kendimi geliştireceğim."

 

Yönetici

AYDIN ÖRME

Yöneticiliğe İlk Adım

( 2008 )

Akyazı

ARTVİN BAKIR MADEN İŞLETMELERİ Çalışanları

ARTVİN BAKIR MADEN İŞLETMELERİ Çalışanları

 

İnsanları dinleme ve beden dilini kullanarak etkin iletişim kurmayı öğrendim. Çok keyifli bir eğitimdi, tuzak oyunlar güzeldi, eksiklerimi farkedebildim.

İletişim konusunda daha profesyonelce davranmak konusunda yönlendirildik ve bilgilendirildik. Çok eğlenceliydi, oyunlar oynayarak öğrenmekten çok keyif aldım.

Takım ruhunu geliştirmek, iletişimin önceliklerini anlamak konusunda çok büyük katkıları oldu. Uygulamalar ve eğitmenin yaklaşımı çok hoşuma gitti.

Farklı firmaların, farklı eğitim programlarına katıldım, fakat dinlemekten ve izlemekten keyif aldığım tek eğitmen Ayşe Hanım'dır.

 

Firma Çalışanları

ARTVİN BAKIR MADEN İŞLETMELERİ

İletişim Becerilerimi Geliştiriyorum

( 2008 )

Artvin

METROPOL İNSAN KAYNAKLARI Çalışanları

METROPOL İNSAN KAYNAKLARI Çalışanları

 

"Bu eğitimle birlikte firmamızdaki yetkinlik bazlı mülakatların firmamızın standartları artıracağına eminim. Çok keyifliydi. Günlük çalışma hayatımızda uygulanabilir örneklerin paylaşılmasını özellikle çok beğendim."
"Eğitimcimiz çok anlaşılır şekilde anlattı. Her şey çok güzeldi. Başarılarınızın devamını dilerim. Kesinlikle başka programlarınıza da katılmak isterim."

"Çok başarılı bir eğitimdi. Aktif katılımlı bir sunum olması ve uygulamalı örnekler öğrenilenleri daha da kalıcı hale getirdi."

"Çok memnun kaldım. Ayşe Hanım çok sempatik ve işini çok iyi yapan birisi. Uygulamalı mülakat örnekleri en çok hoşuma giden boyutuydu. Tebrikler"

 

Firma Çalışanı

METROPOL İNSAN KAYNAKLARI

Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri

( 2008 )

İstanbul

VOLVO OTOMOTİV TÜRK LTD. ŞTİ. Çalışanları

VOLVO OTOMOTİV TÜRK LTD. ŞTİ. Çalışanları

 

Genelde eğitimlerin birçoğunda uyuduğum dönemler oluyor. Hiç uyumadığım bir eğitimdi. Bu da eğitimin kalitesini ortaya koyuyor. Her şey çok güzeldi, teşekkür ederim."
Çok eğlenceli ve eğitici geçti. Sıkılmadan da eğitim olabiliyormuş. Bu eğitim sayesinde bundan böyle daha kontrollü olacağımı düşünüyorum."
Bundan böyle stresle daha bilinçli mücadele edebileceğime inanıyorum. Eğitimden çok keyif aldım. Özellikle eğitmenin sabırla bizleri dinlemesi, güleryüzü ve eğitimin uygulamalı olmasını çok beğendim".
Pazartesi sabahı telefonu açtığımda, negatif etkilerden kurtulmuş, hayata pozitif bakıyor olacağım. Kesinlikle çok keyifli bir eğitimdi"
Çok keyif aldım. Yapılan uygulamalar çok yararlıydı. Müşteri ile ilişkimi daha pozitif yönde kullanmam açısından çok yararlı oldu."
Bu eğitimin en önemli katkısı, uygulanması mümkün ve yararlı pratik bilgilerin üzerinde durulması oldu"

 

Firma Çalışanı

VOLVO OTOMOTİV TÜRK LTD. ŞTİ.

Stresle Başa Çıkmak ve Duygusal Zeka

( 2008 )

Adana

PAN OTO Çalışanları

PAN OTO Çalışanları

 

"Çok keyif ve buna paralel bilgi aldım. Örnekler harika idi. Bilgi ve eğlence dolu bir hafta sonu geçirdim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim."
"Eğitimden çok keyif aldım. Eğitmenin işindeki uzmanlığı bundaki birinci neden."
"Kesinlikle eğitimden çok keyif aldım. Bu eğitimcilerle tanıştıktan sonra konu ne olursa olsun kişisel gelişim eğitimlerinin katkısının çok yüksek olacağını düşünüyorum"
"Bu eğitime katılmaktan büyük keyif aldım. En beğendiğim yanı anlatılanların oyunlarla pekiştirilmesiydi."

 

Firma Çalışanları

PAN OTO

Biz Bir Takımız

( 2008 )

İstanbul

LEBİB YALKIN YAYIMLARI Çalışanları

LEBİB YALKIN YAYIMLARI Çalışanları

 

"Çok keyif aldım, zaman nasıl geçti anlayamadım. Pratik ve teorik bilgileri uygulayıp satışlarımı artıracağım."
"Kendimi daha iyi tanıma fırsatım oldu. Herşey çok güzeldi, çok teşekkürler."
"Müşteri ilişkileri ve satış konularında başarımı artıracak çok keyifli bir eğitim oldu. Başarılarınızın devamını dilerim."
"En çok hoşuma giden sunuştaki canlılık ve akıcılıktı."
 "Takım çalışmaları ve uygulamalar sayesinde bundan böyle daha profesyonel çalışacağım."

 

Firma Çalışanları

LEBİB YALKIN YAYIMLARI

Profesyonel Satış Becerilerimi Geliştiriyorum

( 2008 )

İstanbul

KÜLTÜR KOLEJİ Öğretmenleri

KÜLTÜR KOLEJİ Öğretmenleri

 

"Herşey benim için çok eğitici ve akılda kalıcı oldu. Asla unutmayacağım,zevkle dinledim."
"Katılımımdan oldukça keyif aldım.Kendimde daha önce keşfettiğim ama bilinçaltına attığım şeyleri yeniden yakalamamı sağladı."
"Tazelenmemi sağladı." 

 

Öğretmen

KÜLTÜR KOLEJİ

Motivasyonumu Artırıyorum

( 2008 )

İstanbul

SİNCAN ŞUBESİ Çalışanları

SİNCAN ŞUBESİ Çalışanları

 

"Herşeyiyle güzeldi. 5 Yıldızlı Bir Hizmet verdiniz. Teşekkürler"
"Bu eğitimde anlatılanlar sayesinde kendime güvenim geldi. Kendimi çalışmaya hazır hissediyorum."
"Eğitim tek kelimeyle mükemmeldi."
"Çok keyif aldım. Takım çalışması yapmamız çok hoştu; Çünkü biz Lokman Hekim Hastanesi olarak bir takımız."
"Çok keyif alarak ve zevkle eğitimi aldım. Çünkü akıcı bir anlatım vardı. Eğitmen ve kullandıkları yöntemler çok güzel."

 

Firma Çalışanları

LOKMAN HEKİM HASTANESİ

5 Yıldızlı Hizmet Üretiyorum

( 2008 )

Ankara

ANADOLU SİGORTA Çalışanları

ANADOLU SİGORTA Çalışanları

 

"Çok keyif aldım. Takım çalışmasına uygun olarak oynanan oyunların eğlendirirken bizleri etkin ve akılda kalıcı bir şekilde eğittiğine inanıyorum."
"Keyif aldım. Eğitimin çok aktif olması ve kendimizi tanıyabilmemizi sağlaması güzeldi."
"Çok keyif aldım. Karşılıklı bilgi alış verişi yapmak ve eğlenceli vakit geçirebilmek eğitimi keyifli kıldı."

 

Firma Çalışanları

ANADOLU SİGORTA

Biz Bir Takımız

( 2008 )

İstanbul

KSN TAŞIMACILIK ve DAĞITIM HİZMETLERİ Çalışanları

KSN TAŞIMACILIK ve DAĞITIM HİZMETLERİ Çalışanları

 

"Çok başarılı bir eğitim olduğunu düşünüyorum ve keyif aldım. Eğitim ve eğitmen olarak sunumun mükemmel yapıldığını düşünüyorum."

"Eğitime katılmaktan büyük keyif aldım. Konuların akışı, eğitmenimizin hoş ve akıcı anlatımıyla birlikte eğitimi daha da ilgi çekici oldu."

"Eğitimi büyük bir keyifle, ilgiyle dinledim. Eğitmenimize çok teşekkür ederim."

 

Firma Çalışanları

KSN TAŞIMACILIK ve DAĞITIM HİZMETLERİ

Sosyal Sigortalar Yasası ve İş Kanunu

( 2008 )

İstanbul

YAPI KREDİ BANKASI Çalışanları

YAPI KREDİ BANKASI Çalışanları

 

Takım olmanın ne demek olduğunu öğrendim.

İletişim kurarken yanlış yaptığım şeyleri göstermesi.

Takım oyunları ile uygulamalar ders çıkartmamız açısından başarılı ve eğlenceliydi.

Gayet keyifliydi. Eğlenceliydi.

Doğru bildiğim yanlışlarımı ortaya çıkarmamda çok faydalı oldu.

İnteraktif bir eğitimdi.

Çok keyif aldım. Verilen örnekler ve yaptığımız uygulamalar oldukça keyifliydi.

 

ÇALIŞANLAR

YAPI KREDİ BANKASI

Takım Olma ve İletişim

( 2015 )

Gebze

FOXCONN TR

FOXCONN TR

 

Değerli zamanınız ve yuksek katkısı olan bu eğitim için çok teşekkürler.

 
Stres yönetimi gibi önemli bir konuda eğitim almak, iletişim performansımı geliştirecektir.
 
 
Güncel yaşam içerisinde uygulanabilirliği yüksek bir eğitim.
 
 
Eğitmenin konuya hakim olması ve içeriğin başarılı olması.

 

ÇALIŞANLARI

FOXCONN TR

Stres ve Öfke Yönetimi

( 2015 )

ÇORLU / TEKİRDAĞ