...


PROBLEM COZME VE İLETİŞİM BECERİLERİMİ GELİŞTİRİYORUM. www.poet.com.tr

 

2016 EĞİTİM PROGRAMLARI HAZIRLIKLARINIZ İÇİN GELİŞİM ATÖLYELERİMİZ

 

"İlerlemenin sırrı, başlamaktır."
Agatha Christie

Merhaba,

Temel ve Yönetsel Yetkinlikler ile Modüler öğrenme yöntemine göre hazırladığımız "Gelişim Atölyelerimiz", 2016 yılı Eğitim Programları hazırlıklarınız için çok büyük bir kaynak.

* Yöneticiler ve yönetici adaylarına yönelik “Lider Yöneticilik Becerileri Gelişim Atölyesi”.  (http://www.poet.com.tr/ana-sayfa/urun-ve-hizmetlerimiz/egitim-programlarimiz/yonetim-gelistirme/lider-yoneticilik-becerileri-gelisim-atolyesi)

* Kurumlarda görev yapan/yapacak İç Eğitmenler ve Sunum yapanlara yönelik "Eğitmenlik Becerileri Gelişim Atölyesi". (http://www.poet.com.tr/ana-sayfa/urun-ve-hizmetlerimiz/egitim-programlarimiz/insan-kaynaklari-yonetimi-gelistirme/egitmenlik-becerileri-gelisim-atolyesi)

* Müşterilerle iletişime geçen satış ve hizmet çalışanlarına yönelik “Müşteri İlişkileri ve Satış Becerileri Gelişim Atölyesi”. (http://www.poet.com.tr/ana-sayfa/urun-ve-hizmetlerimiz/egitim-programlarimiz/satis-becerileri-gelistirme/musteri-iliskileri-ve-satis-becerileri-gelisim-atolyesi)

* Mavi Yaka Yöneticiler ve yönetici adaylarına yönelik “Operasyonel Liderlik Becerileri Gelişim Atölyesi”. (http://www.poet.com.tr/ana-sayfa/urun-ve-hizmetlerimiz/egitim-programlarimiz/yonetim-gelistirme/operasyonel-liderlik-becerileri-gelisim-atolyesi-vemavi-yaka-yoneticiler-icin-)

* Tüm yönetici ve çalışanlara yönelik "Kişisel Gelişim ve Başarı Yönetimi Atölyesi". (http://www.poet.com.tr/ana-sayfa/urun-ve-hizmetlerimiz/egitim-programlarimiz/iletisim-ve-kisisel-gelisim/kisisel-gelisim-ve-basari-yonetimi-atolyesi)

Atölye programının tamamına katılım gösterebileceğiniz gibi, her bir atölyede yer alan modüllerden istediklerinizi seçerek de katılabilirsiniz.

“Gelişim Atölyelerimiz" ilgili ayrıntılı bilgi almak ve kayıt için yenilenen web sitemiz www.poet.com.tr adresini ziyaret etmenizden, poet@poet.com.tr adreslerine e-posta göndermenizden ve/ya 0212 573 04 11 ya da 0212 573 04 12 nolu telefonlardan bizlerle iletişime geçmenizden memnuniyet duyacağız.

Kolaylıklar dileklerimizle.

Planlama Organizasyon Eğitim ve Danışmanlık Takımı
Çiftlik Sokak 3 / 5 Florya - İstanbul
Tel: 0212. 573 04 11
Faks: 0212. 573 04 24
GSM: 0555. 828 06 38
https://www.linkedin.com/company/p-o-e-t-egitim-danismanlik-merkezi
www.poet.com.tr

 

POET EĞİTİM VE DANIŞMANLIK MERKEZİ
"İnsana ve Yaşama Saygı" nın Temel Değer Olduğu,
Verimli, Keyifli ve Yaratıcı Bir Bilgi Paylaşım Ortamı Oluşturma Yoluyla
Bireylerin Bilgi, Beceri, Tutum ve Davranışlarını Geliştiren Ürün ve Hizmetler Sunarak
Müşterilerine Değer Yaratmak İçin Vardır."

Çok gerekmiyorsa lütfen yazdırmayınız.
Yazdırmadan önce çevreyi ve maliyetini düşününüz.

Please, consider your environmental responsibility. 
Before printing this e-mail ask yourself: “Do I need a hard copy?

E-posta listesinden çıkmak için unsubscribe linkine tıklayınız