Genel Katılıma Açık Eğitim Programımız...


STRES VE ÖFKE YÖNETİMİ EĞİTİM PROGRAMI. www.poet.com.tr

 

Duyurular

 

YENİ DÖNEMLE BİRLİKTE GELİŞİM ATÖLYELERİMİZ...23
Ağustos
2017
YENİ DÖNEMLE BİRLİKTE GELİŞİM ATÖLYELERİMİZ...

Merhaba,

Temel ve Yönetsel Yetkinlikler ile Modüler öğrenme yöntemine göre hazırladığımız "Gelişim Atölyelerimiz", bilgilerinize sunulmuştur.

* Yöneticiler ve yönetici adaylarına yönelik “Lider Yöneticilik Becerileri Gelişim Atölyesi”.  (www.bit.ly/LiderYoneticilik )

* Kurumlarda görev yapan/yapacak İç Eğitmenler ve Sunum yapanlara yönelik "Eğitmenlik Becerileri Gelişim Atölyesi". (www.bit.ly/EgitmenlikBecerileri)

* Yetişkinlere Yönelik Sunum Yapan Herkes "Sunum Becerileri Gelişim Atölyesi". (www.bit.ly/SunumBecerileri)

* Müşterilerle iletişime geçen satış ve hizmet çalışanlarına yönelik “Müşteri İlişkileri ve Satış Becerileri Gelişim Atölyesi”. (www.bit.ly/Satis_Becerileri)

* Mavi Yaka Yöneticiler ve yönetici adaylarına yönelik “Operasyonel Liderlik Becerileri Gelişim Atölyesi”. (www.bit.ly/Operasyonel_Liderlik)

* Tüm yönetici ve çalışanlara yönelik "Kişisel Gelişim ve Başarı Yönetimi Atölyesi". (www.bit.ly/KisiselGelisim)

Atölye programının tamamına katılım gösterebileceğiniz gibi, her bir atölyede yer alan modüllerden istediklerinizi seçerek de katılabilirsiniz.

“Gelişim Atölyelerimiz" ilgili ayrıntılı bilgi almak ve kayıt için yenilenen web sitemiz www.poet.com.tr adresini ziyaret etmenizden, poet@poet.com.tr adreslerine e-posta göndermenizden ve/ya 0212 573 04 11 ya da 0212 573 04 12 nolu telefonlardan bizlerle iletişime geçmenizden memnuniyet duyacağız.

Kolaylıklar dileklerimizle.

       495